Sport

FK „Leotar“ i trener Vidojević prekinuli saradnju

Fudbalski klub Leotar i trener Marko Vidojević dogovorili su sporazumni prekid saradnje. Ekipu će do imenovanja novog trenera voditi Damjan Ratković sa Anelom Ramićem i Darkom Jegdićem.


FK „Leotar“ i trener Vidojević prekinuli saradnju

Foto: Radio Trebinje


-Ovom prilikom, naš klub želi da izrazi zahvalnost treneru Vidojeviću na njegovom profesionalizmu, predanom radu, kao i razumijevanju i realnom pogledu na trenutnu situaciju. Želimo mu sve najbolje prije svega u životu, a onda i u trenerskoj karijeri. S obzirom na zgusnut raspored i ključne utakmice koje čekaju naš klub u narednom perodu, rukovodstvo kluba je već obavilo preliminarne pregovore sa potencijalnim kandidatima za novog trenera i očekujemo da ime novog trenera bude poznato u narednih nekoliko dana, o čemu će javnost biti blagovremeno obaviještena – saopštili su iz FK „Leotar“.Komentari

0 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare

Povezani članci


Jadran Trebinje® 2022. All rights reserved.

Made By


Adria Management Services

Naslovna
Sve vijesti
Pretraga