Plivanje

Lana Pudar šesta na Svjetskom prvenstvu

Izvor vijesti: RTRS
Podnaslov: Plivanje
Tizer: Plivačica iz BiH Lana Pudar osvojila je šesto mjesto u finalu trke 200 metara delfin stilom na Svjetskom prvenstvu u Budimpešti.
Napiši komentar
| ,
Izvor: RTRS
,

Zlato je osvojila Kanađanka Samer Mekintoš, srebro Amerikanka Hali Flikinger, dok je bronza pripala Đufei Žang iz Kine.

Plivač banjalučkog Olimpa Nikola Bjelajac danas će nastupiti u kvalifikacijama discipline 50 metara slobodnim stilom.

Tagovi: plivanje, lana pudar
Napišite komentar ovdje
symbols left.
Niste prijavljeni
Unesite tražene podatke
Učitavam komentar The comment will be refreshed after 00:00.

Budite prvi koji komentariše ovu vijest

Povezani članci

Lana Pudar osma na SP u Budimpešti

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar, s vremenom 58.44, bila je posljednja, osma u finalu u disciplini 100 metara leptir na 19. svjetskom seniorskom prvenstvu u velikim bazenima koje se od 18. do 25. juna održava u Budimpešti.

Lana Pudar u polufinalu SP u 100 metara delfin

Najbolja plivačica u BiH Lana Pudar ostvarila je 13. najbolje vrijeme u kvalifikacijama u disciplini 100 metara delfin na Svjetskom seniorskom prvenstvu u plivanju u Budimpešti od 18. do 25. juna i tako izborila polufinale.

Članovi Plivačkog kluba „Leotar “ osvojili 20 medalja

Članovi Plivačkog kluba „ Leotar “ osvojili su 20 medalja – po četiri zlatne i srebrne i 12 bronzanih medalja na Međunarodnom plivačkom mitingu „ Prvi Butterfly kup“, koji je juče održan u Nikšiću, u organizaciji Plivačkog vaterpolo kluba „Butterfly“ iz ovog grada.